З урахуванням сказаного, один гравець порушив одне зі своїх найбільш ганебних обмежень, використовуючи баг на мосту.

Для непосвячених мексика відіграла ключову роль у загальному оповіданні франшизи red dead redemption з моменту її створення. Мексика була невід’ємною частиною сюжету red dead redemption, де відбувається другий акт історії гри, коли джон марстон вистежує свого колишнього товариша по банді хав’єра ескуелла. Однак мексика, на жаль, була відсутня в сиквелі, що розчарувало багатьох шанувальників red dead redemption 2.

Хоча тепер, незважаючи на це обмеження в грі, користувач reddit клейканое опублікував короткий 29-секундний відеоролик, в якому він долає невидимий бар’єр, але з руйнівно веселими наслідками. Залишивши багатьох геймерів і здивованими, і заплутаними ще одним веселим збоєм у red dead online, відео починається досить дивно з того, що гравець кидає ножі в дошки мосту, після чого міст дає збій, клейканое ступає на нього, що змушує його персонажа летіти в небо як ганчіркова лялька.

Відео на reddit

Гравець red dead online летить по повітрю високо над землею і перетинає кордон, поки він не пірне головою в мексиканську грунт. Хоча, перш ніж з’явиться екран смерті, клейканоу вдається мигцем побачити повністю візуалізований каньйон з чагарниками, перекотиполем і докладними скельними текстурами. З усією цією приголомшливою графічною степом, просто недоторканою на горизонті карти, вона залишила багатьох гравців спраглими до оновлення red dead online mexico.

Зрештою, з тих пір як red dead online отримала автономний реліз, гра значно зросла, оскільки rockstar дещо продовжує підтримувати гру деякими цікавими способами. Маючи це на увазі, ідея розширення в регіонах здається цікавою інтеграцією, яка може призвести до нових заходів, місій або пограбувань.

До тих пір, поки цей день не настане, гравцям доведеться взяти справу в свої руки. Однак, будь то глюки або повноцінні моди red dead redemption 2 в мексиці, очевидно, що спільнота готова досліджувати регіон і буде продовжувати це робити, навіть якщо rockstar games заявить про зворотне.