Автори call of duty поділилися у себе в twitter роликом, мораль якого можна звести до «читери, ми за вами стежимо». І все в тому відео добре, крім одного маленького “але”: геймер, чиїм майстерним баном хваляться автори поста… Все ще продовжує грати в warzone.

У пості, опублікованому авторами шутера, використовується відео з ролика, який нещодавно з’явився в tiktok. Там користувач з ніком rushman360 скаржиться, що activision забанила взагалі всі його акаунти — і все через те, що він використовував чіти. На прикладі нещасного геймера творці мегапопулярного fps вирішили продемонструвати, що вони стежать за кожним, хто порушує правила, і кожного шахрая чекає розплата.

Звучить круто і страхітливо, чи не так? ось тільки журналісти виявили, що rushman360 продовжує грати в call of duty: warzone — і як ні в чому не бувало продовжує шахраювати. Очевидно, щось пішло не так. Автори порталу pc gamer запропонували, що навіть якщо геймера забанили не по ip, а по залозу, він міг замінити частину комплектуючих свого рс (наприклад, процесор), і після чого спокійно зареєструвати новий аккаунт.