08.01.2019 в 22:51 |

52 0


Пам’ятаєте, коли ви були маленькими і дивилися на екранах телевізорів фільми? Може бути, вони були чорно-білими або кольоровими. А, може бути, навіть з’являлися думки й уявлення про те, як це все було зроблено, хто це все створив, питання до батьків з приводу того, як це все можливо і, цілком може бути, що самі горіли бажанням зняти своє відео і побути в ролі кінорежисера!

А адже зараз стільки технічних можливостей для цього. Дозвольте вашій дитині, якщо бачите у нього з’являється інтерес, побути кінорежисером-оператором-постановником і зняти власний відео-ролик! Це заняття підійде для будь-якої пори року: взимку ви можете знімати в квартирі, а влітку на вулиці. Що стосується літнього періоду, то читайте відмінні рекомендації про те, чим зайняти влітку незвичайного дитини glossary.ru/polza/chem_zanyat_letom_neobychnogo_rebenka_008.htm. Плануйте все заздалегідь.

Краще проводити цю гру з власною дитиною в колі його друзів. Для цього можна запропонувати їм або вже наявну казку або будь розповідь, або запропонувати зняти історію їхнього життя або вигадати чарівне подія і зняти його.

Діти спершу вирішують і придумують розповідь, потім розподіляють ролі — оператор, режисер, актори, гриммеры, костюмери і т. д., і кожен для себе визначає, що і як він буде робити.

Потім починається підбір декорацій, де ви, як дорослий, активно можете допомогти дітям. Після цього починаються програвання мови, репетирование і, нарешті, повна зйомка! При цьому ви довіряєте апаратуру одному з дітей (це може бути як відеокамера, так і телефон або фотоапарат з потрібними функціями).

Якщо немає можливості зняти всі подія на апаратуру, дітям можна просто запропонувати програти сценку для дорослих і їх друзів.

У вашому фільмі може бути навіть дитина-музикант, який супроводжувати грою на музичних інструментах всі подія!

Загалом, варіантів маса! І маса задоволення!

А після зняття фільму можна влаштувати «торто-морозиво» бенкет на честь групи та їх дебюту і обговорити з ними подальші плани у створенні нових творчих продуктів.