Очікується, що сьогодні відбудеться презентація розумних окулярів, які стали результатом спільної роботи гіганта соціальних мереж facebook і популярного бренду сонцезахисних окулярів ray-ban. За кілька годин до цього авторитетний інсайдер еван бласс (evan blass) опублікував у своєму акаунті в мережі twitter кілька зображень, на яких, як стверджується, показані згадані смарт-окуляри.

Зображення: twitter

Джерело зазначає, що пристрій називається ray-ban stories, причому логотип facebook присутній тільки на коробці, тоді як на самих окулярах його немає. Представлені зображення демонструють три моделі окулярів з оправами wayfarer, round і meteor, але всі вони візуально нагадують класичні окуляри ray-ban. Відмінність від класичної моделі полягає в наявність пари вбудованих камер, шарнірів з боків і кнопки у верхній частині правої дужки, яка може призначатися, наприклад, для управління камерами.

У минулому генеральний директор facebook марк цукерберг (mark zuckerberg) говорив, що розумні окуляри матимуть «культовий форм-фактор ray-ban і дозволять робити деякі досить цікаві речі». Однак пристрій не має дисплеїв для реалізації функцій доповненої реальності, тому важко припустити, що саме мав на увазі глава facebook.

Зображення: twitter

На жаль, зображення окулярів ray-ban stories не супроводжувалися технічними характеристиками пристрою. Однак вони будуть офіційно представлені вже сьогодні, а значить, розробники розкажуть докладніше про можливості свого творіння.